Skip to main content

Zmieniamy się dla Was!

31-01-2024

Szanowni Państwo,

W trosce o wygodę naszych Klientów oraz dążąc do zapewnienia dostępu do stale rozszerzającej się oferty produktów i usług, Bank Spółdzielczy w Ząbkowicach Śląskich wprowadza nowy system informatyczny. W ślad za tym zmieni się również System Bankowości Internetowej. Jesteśmy przekonani, że nowe rozwiązanie to jeszcze większa wygoda obsługi, oszczędność czasu i pieniędzy. To co niezmienne - to jak zawsze najwyższy poziom bezpieczeństwa.

W związku z powyższym pragniemy poinformować, że główne prace techniczne w tym zakresie będą prowadzone w dniach od 16.02.2024 r. do 18.02.2024 r., co oznacza że wykonywanie operacji w obecnym systemie będzie możliwe do 16.02.2024 r. do godz. 12.00.

Przelewy złożone z przyszłą datą (tj. z datą realizacji po dniu 16.02.2024 r.) nie zostaną przeniesione do nowego Systemu Bankowości Internetowej.

W dniu 16.02.2024r. (piątek) wszystkie placówki Banku będą czynne dla Klientów wyłącznie do godziny 12:00 jednak zostanie zapewniona obsługa w zakresie kart płatniczych, dlatego też zapraszamy do korzystania z bankomatów oraz do płatności bezgotówkowych w punktach usługowo-handlowych.

Dotychczasowy system będzie dostępny jeszcze przez 6 miesięcy, jednak tylko w zakresie wglądu do historii operacji na rachunku. Historia rachunku nie będzie widoczna w nowym systemie ale będzie również możliwa do uzyskania w placówkach Banku w formie papierowej.

System Bankowości Internetowej w nowej odsłonie będzie dostępny pod adresem https://www.bs-zabkowicesl.pl/ od godz. 8.00 w dniu 19.02.2024 r. (poniedziałek), od tego momentu będzie również dostępna Aplikacja Mobilna na telefony komórkowe, zarówno z systemem Android jak i iOS.

Aktualne informacje będą w tym zakresie udostępniane na naszej stronie internetowej https://www.bs-zabkowicesl.pl/. Zachęcamy do śledzenia aktualności.

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Banku Spółdzielczego w Ząbkowicach Śląskich