O BANKU

   Bank Spółdzielczy w Ząbkowicach Śląskich jest bankiem z polskim kapitałem, którego stabilny rozwój trwa już od ponad 60 lat (od 10 listopada 1950 roku). Bank prowadzi bezpieczną działalność na poziomie adekwatnym do posiadanych funduszy własnych. Posiada płynność finansową i jest bankiem stabilnym o wzrostowym potencjale ekonomicznym.

   Wśród najważniejszych celów i priorytetów działalności Banku jest: dalsze umacnianie banku pod względem posiadanych kapitałów, zarówno poprzez efektywne wykorzystanie posiadanego potencjału, jak i pełne wykorzystanie możliwości rynkowych, stałe podnoszenie jakości i standardu świadczonych usług oraz inwestowanie w rozwój i zakup nowoczesnych rozwiązań technicznych.

   Bank Spółdzielczy w Ząbkowicach Śl. jest firmą otwartą na potrzeby klientów, gościnną, nowoczesną i bezpieczną. Obecnie udostępnia klientom nowoczesne produkty i rozwiązania m.in.:
- konta internetowe
- obsługę w złotych oraz dewizach
- informację telefoniczną o stanie konta
- usługę sms
- możliwość obsługi Klienta we wszystkich swoich placówkach
- karty płatnicze Visa
- karty płatnicze MasterCard
- karty kredytowe
- biometrię

- korzystanie z sieci bankomatów

   Bank dobrze odnajduje się w warunkach gospodarki rynkowej. Dotrzymuje kroku konkurencji, nie zwiększając nadmiernie ryzyka działalności. Najważniejszymi elementami działania są odpowiedzialność i aktywność zmierzające do rozwoju banku i osiągnięcia sukcesu zarówno finansowego jak i moralnego.

Waluty - skup pieniądza

Kursy walut2019-01-18 obowiązuje od godziny: 10:00
1 EUR4.1617
1 USD3.6533
1 CHF3.6491
1 GBP4.7115
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1.66
WIBOR 3M - średnia 1.73
WIBID 1M - średnia 1.46
WIBID 3M - średnia 1.53
więcej